LEGALITY tworzy zespół doświadczonych prawników, adwokatów i radców prawnych z bogatym, wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Do każdej powierzonej sprawy podchodzimy z zaangażowaniem i kreatywnością – szukamy nieszablonowych rozwiązań ukierunkowanych na skuteczność i efektywność.

Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu w prowadzonych sprawach LEGALITY może się poszczycić ponadprzeciętną skutecznością. Jako eksperci jesteśmy cytowani w ogólnopolskiej prasie – między innymi w dzienniku Rzeczpospolita, Dzienniku Gazecie Prawnej czy w Parkiecie.

Zobacz:

Nagrody
Nasz zespół

Leszek Kieliszewski

Adwokat. Członek Warszawskiej Izby Adwokackiej. Wielokrotnie cytowany w ogólnopolskiej prasie w sprawach dotyczących rynku finansowego. Doświadczenie zawodowe zdobył w renomowanych domach maklerskich i towarzystwach funduszy inwestycyjnych, będąc odpowiedzialnym za zapewnienie zgodności działalności z prawem oraz efektywność w stosowaniu przepisów. Był niezależnym ekspertem przy Rzeczniku Finansowym. Szkolił urzędników Komisji Nadzoru Finansowego w zakresie otoczenia regulacyjnego firm inwestycyjnych. Zorientowany na klienta i poszukiwanie skutecznych rozwiązań. Biegle posługuje się językiem angielskim.

Procesy sądowe

Obrót gospodarczy

Rynki kapitałowe

Michał Wójtowicz

Adwokat. Członek Warszawskiej Izby Adwokackiej. Ekspert w zakresie prawa handlowego ze szczególnym uwzględnieniem fuzji i przejęć oraz prawa medycznego i farmaceutycznego. Uczestnik licznych konferencji poświęconych problematyce prawnych aspektów ochrony zdrowia. Posługuje się biegle językiem angielskim.

Fuzje i przejęcia

Prawo farmaceutyczne i medyczne

Joanna Laska

Associate. Członek Warszawskiej Izby Adwokackiej. Ekspert w zakresie prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego, a także w zakresie kompleksowej obsługi postępowań windykacyjnych. Doświadczenie zawodowe zdobywała w największych firmach zarządzających wierzytelnościami, a także w renomowanych kancelariach prawnych.

Upadłości i restrukturyzacje

Windykacja i egzekucja należności

Sebastian Dąbrowski

Radca Prawny. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Ekspert w zakresie prawa spółek handlowych, umów i kontraktów oraz prawa pracy. Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych kancelariach prawnych. Biegle posługuje się językiem angielskim.

Umowy i kontrakty

Prawo pracy

Prawo spółek

Nasze standardy

Responsywność

Jesteśmy w stałym kontakcie z klientami

Jakość

Jesteśmy rzetelni i dokładni

Kreatywność

Poszukujemy nieszablonowych rozwiązań

Transparentność

Jasno komunikujemy zasady współpracy

Poufność

Informacje objęte są tajemnicą zawodową

Rzetelność

Jasno informujemy o szansach i ryzyku