LEGALITY wspiera małe i średnie instytucje finansowe w spełnianiu wymogów regulacyjnych. Świadczymy zarówno usługi wdrożenia, jak również przeglądu i dostosowania regulacji do obowiązujących wymogów. Dzięki wieloletniej współpracy z instytucjami finansowymi potrafimy znaleźć najbardziej optymalne rozwiązania.

Nasza oferta

LEGALITY to eksperci w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy. Wdrażaliśmy i audytowaliśmy procedury AML w bankach spółdzielczych, domach maklerskich, TFI i instytucjach pożyczkowych. Wielokrotnie wspieraliśmy klientów podczas kontroli KNF i GIIF.

Wspieramy naszych klientów w zakresie wdrażania i utrzymania systemów przeciwdziałania praniu pieniędzy, szkolimy, uczestniczymy w kontrolach i postępowaniach administracyjnych w sprawach AML, a w razie potrzeby reprezentujemy przed Wojewódzkim i Naczelnym Sądem Administracyjnym. Skontaktuj się z nami wypełniając formularz poniżej!

Ekspert LEGALITY: Adwokat Leszek Kieliszewski

LEGALITY to eksperci w zakresie rynku kapitałowego. Doskonale rozumiemy otoczenie regulacyjne domów maklerskich i warunki świadczenia usług. Wieloletnie doświadczenie oraz pro-biznesowe podejście powodują, że proponowane rozwiązania są skuteczne i efektywne.

Wspieramy naszych klientów w zakresie opracowania wdrożenia i przeglądu regulacji wewnętrznych. Udzielamy wsparcia podczas kontroli KNF oraz w postępowaniach administracyjnych przed Komisją. Skontaktuj się z nami wypełniając formularz poniżej!

Ekspert LEGALITY: Adwokat Leszek Kieliszewski

LEGALITY to eksperci w zakresie rynku kapitałowego. Doskonale rozumiemy otoczenie regulacyjne towarzystw funduszy inwestycyjnych i warunki świadczenia usług. Wieloletnie doświadczenie oraz pro-biznesowe podejście powodują, że proponowane rozwiązania są skuteczne i efektywne.

Wspieramy naszych klientów w zakresie opracowania wdrożenia i przeglądu regulacji wewnętrznych. Udzielamy wsparcia podczas kontroli KNF oraz w postępowaniach administracyjnych przed Komisją. Pomagamy przy opracowaniu projektów statutów i prospektów funduszy inwestycyjnych. Skontaktuj się z nami wypełniając formularz poniżej!

Ekspert LEGALITY: Adwokat Leszek Kieliszewski

    Umów się na spotkanie

    Oddzwonimy tak szybko jak to jest możliwe.
    Standardowo czas reakcji Kancelarii wynosi najwyżej jeden dzień roboczy.